420643 odwiedzin

Miejski Konkurs Przyrodniczo – Matematyczny dla klas piątych

9 marca w naszej szkole miała miejsce już XI Edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczo – Matematycznego dla klas piątych. Tematem przewodnim konkursu były Wyżyny Polski. Po pięciu najlepszych uczniów z sochaczewskich szkół podstawowych zmagało się z zadaniami konkursowymi z zakresu matematyki i przyrody.

Indywidualnie najlepszy wynik uzyskały:

Kawecka Julia  SP 4 – I miejsce

Gers Julia  SP 7 – II miejsce

Kobylińska Julia SP 4 – III miejsce

Czworo uczniów uzyskało wyróżnienie:
Garbacz Zofia SP 4, Kądziela Bartłomiej SP 7, Kloch Amelia
SP 2, Gozdek Oliwia SP 3.

Drużynowo najlepszy wynik uzyskali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, na drugim miejscu znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3, a na trzecim - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7.

Zarówno wyniki indywidualne jak i drużynowe były na bardzo wyrównanym poziomie.

Jak co roku na konkursie panowała miła atmosfera rywalizacji oraz skutecznej integracji miejskich szkół podstawowych, co zdecydowanie dopinguje samych uczniów, a także nauczycieli w podejmowaniu dalszych działań do jeszcze lepszej pracy.

S. P.

10-03-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie