Podsumowanie konkursu poezji i pieśni patriotycznej

W sobotnie popołudnie 4 marca w SOCHACZEWSKICH KRAMNICACH  odbyło się podsumowanie konkursu  POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „NIE MÓWIĘ SZEPTEM, GDY MÓWIĘ SKĄD JESTEM”. Nastrój tej doniosłej uroczystości podkreślały dźwięki pieśni z tamtych lat, płynące z płyt jak i granych i śpiewanych przez laureatów. Mogliśmy również wysłuchać prelekcji historycznej wygłoszonej przez p. Zdzisława Chlebowskiego dotyczącej NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”.

I przyszedł czas na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Reprezentanci naszej szkoły nie zawiedli.

W kategorii klas I-III;

I miejsce zdobyła Marcelina Stasiak uczennica klasy 2a,

wyróżnienie zdobył zespół uczniów klasy 3c w składzie: Dagmara Grzebiela, Dominika Grzebiela, Małgosia Wojtkowiak, Maja Krzyżanowska, Otylia Machcińska, Weronika Szajewska, Klaudia Błędowska oraz Filip Chojnacki, pod kierownictwem p. Małgorzaty Szyrle;

W kategorii klas IV-VI;

II miejsce zdobyła Maria Stasiak uczennica klasy 6a.

WSZYSTKIM  SERDECZNIE  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH MUZYCZNYCH SUKCESÓW.

J.G.

05.03.2017