WESOŁO W MIKOŁAJKI

Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na dzień 6 grudnia. Kiedy rankiem przekroczyliśmy próg naszej sali pod zapaloną choinką czekała niespodzianki dla każdego z nas. Wykonaliśmy kilka zadań, które nasze panie przygotowały z Mikołajem i mogliśmy odpakować upominki. Mikołaj przyniósł nam ciekawą grę i świetną książeczkę do poczytania. Wszystkim bardzo się spodobała niespodzianka. Kiedy w ciszy kończyliśmy kolorować portrety Mikołaja usłyszeliśmy pukanie do drzwi. Do naszej sali wszedł prawdziwy Mikołaj ze Śnieżynkami. Trochę z nami pożartował i obdarował słodyczami. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Kolejną atrakcją był wyjazd wszystkich klas drugich do kina na film „Vaiana: Skarb Oceanu”. To przepiękna opowieść o odważnej dziewczynce, która wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę. Na długo zapamiętamy Vaianę i  Mauiego, których przygody wzruszały i rozśmieszały. Na  długo zapamiętamy Mikołajki roku 2016.

Uczniowie klasy Ia

07.12.2016