Nasi uczniowie najlepsi w Polsce!

Dnia 09.06.16r. w Lublinie uczniowie czwartych klas reprezentowali województwo mazowieckie w Ogólnopolskim Finale Szkolnej Ligi Rugby TAG. Zawodnicy dzielnie walczyli z najlepszymi szkołami z całej Polski i nieoczekiwanie okazali się zwycięzcą turnieju. Finałowy pojedynek z "góralami" ze Szkoły Podstawowej nr 2 Kasinki Małej okazał się najbardziej emocjonujący w całym dniu. Dopiero po dogrywce nasz zespół pokonał mistrza województwa małopolskiego. Po ostatnim gwizdku sędziego nastąpiła wielka radość naszych uczniów i nie zabrakło łez szczęścia, okazaliśmy się najlepszą szkołą w Polsce, w stawce około 60 szkół startujących w turniejach Rugby TAG - bezkontaktowej formie Rugby skierowanej dla Szkół Podstawowych. Wszyscy zawodnicy otrzymali dodatkowo pamiątkowe koszulki.
SP 4 Sochaczew - SP 30 Lublin 5:2
SP 4 Sochaczew - SP 4 Ozorków 6:3
SP 4 Sochaczew - SP 22 Częstochowa 4:4
SP 4 Sochaczew - SP 5 Bolesławiec 4:0
SP 4 Sochaczew - SP 2 Kasinka Mała 4:3
Skład:
Szynert Weronika, Kowalska Amelia, Marcinkowski Igor, Szajewski Michał, Rogoziński Kacper, Sobiś Kacper, Brzeziński Karol, Augustyniak Antoni oraz Modelewski Maciej, Wiśniewski Bartłomiej.
Nauczyciel: Malesa Tomasz

tm