Dzień Świadomości Autyzmu

W związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu nasza klasa również przyłączyła się do tej akcji - świeciliśmy, żeby stworzyć lepszy świat dla dzieci z autyzmem.

1 kwietnia przyszliśmy ubrani na niebiesko, w oknach naszej sali „zaświeciły się” niebieskie żarówki z hasłami dotyczącymi autyzmu. Jesteśmy klasą integracyjną, wśród nas są uczniowie z autyzmem, więc chcemy podnieść świadomość uczniów, rodziców i nauczycieli. Aby nasi uczniowie mogli lepiej zrozumieć wewnętrzny świat przeżyć, odczuć, dźwięków zapachów i smaków osób z tą chorobą odbyły się pogadanki przeprowadzone z naszymi paniami.  W naszej sali powstały również gazetki oraz plakaty dotyczące autyzmu.

Chcemy być szczególnie z nimi w tym dniu …… RAZEM. My również chcemy go świętować!

Uczniowie klasy integracyjnej 1a wraz z paniami.

02.04.2016