Lekcja otwarta w Ig

4 listopada 2015 r odbyły się ciekawe zajęcia otwarte w klasie I, które poprowadziła pani Mirosława Malinowska. Zajęcia obserwowały: Pani Dyrektor Ewa Malinowska i Pani Wicedyrektor Beata Lewandowska oraz nauczyciele pracujący w klasach I - III w naszej szkole. Tym razem szczególne zaproszenie do obserwowania lekcji otrzymały panie mające krótki staż pracy. W czasie lekcji dzieci poznawały literę „K, k” na podstawie wyrazu kot. Rozmawiały na temat zwierząt domowych. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach i ćwiczeniach. Widać, że nauka w szkole sprawia im wiele radości.

Zajęcia odbyły się w ramach prac zespołu samokształceniowego edukacji wczesnoszkolnej.

Scenariusz zajęć

Joanna Winnicka