Zabrzmiał ostatni dzwonek dla szóstoklasistów

„W drogę po własny los…” takie motto towarzyszyło uroczystości zakończenia szkoły przez klasy szóste. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Ewa Malinowska, która przywitała zebranych rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów. W swoim przemówieniu podziękowała za wspólnie spędzone lata w szkole i podsumowała minione lata nauki.  Nagrodą specjalną wyróżniono uczniów szczególnie zaangażowanych w naukę i życie szkolne, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Uroczyście przekazano sztandar klasom piątym. Kończąc część oficjalną uczniowie z  klas szóstych przedstawili nam swoje talenty: tańcząc, śpiewając, grając, żonglując piłką nożną. Następnie przeszli do wyznaczonych klas żegnając się ze swoimi wychowawcami.

BP

25.06.2015