Wakacje czas zacząć!

26 czerwca 2015r. Wreszcie nadszedł ten upragniony przez wszystkich uczniów dzień zakończenia roku szkolnego. Pogoda dopisała, dzięki czemu cała uroczystość odbyła się pod „gołym niebem”.

Pani dyrektor – Ewa Malinowska przywitała wszystkich zebranych i podziękowała za przybycie. W krótkim przemówieniu podsumowała cały rok pod względem ocen i zachowania, uznała go za bardzo udany. Słowa wdzięczności skierowała również do rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Następnie wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla rodziców, a laureaci konkursów dyplomy.

Uroczystość zakończyła piosenka w wykonaniu uczniów z klasy 4a Otylii Stawickiej i Adama Michałowskiego. Wychowawcy wręczyli swoim podopiecznym świadectwa i życząc Im udanych wakacji, pożegnali się do 1 września.

Ewa Sobczyk

26.06.2015