I miejsce w powiatowym konkursie "Potyczki matematyczne"

Dnia 20.03.2015 r. odbył się konkurs "Potyczki matematyczne" organizowany przez Gimnazjum nr1 w Sochaczewie. Konkurs zorganizowany był dla uczniów klas 6. Dziewięć szkół z powiatu sochaczewskiego rywalizowało w czteroosobowych drużynach. Drużyna z naszej szkoły to: Hubert Pietras 6a, Ewa Janiszewska 6b, Kacper Babulewicz 6e, Antoni Banuch 6f.

Rozgrywki składały się z kilku konkurencji: krzyżówka matematyczna, szyfrogram, skojarzenia matematyczne, zadania z przekładaniem zapałek oraz krótkie pytania indywidualne + rzut do kosza.

Czas umilał nam pokaz tańców z pomponami oraz pokaz robotów skonstruowanych przez uczniów z kierunku robotyka w gimnazjum.

Należy także wspomnieć o kibicach. Klasa 5e wraz z wychowawcą panią Bożeną Pytel dopingowała nam hasłem: "SP4 liczy lepiej niż komputery".

Agnieszka Myczka

20.03.2015