Medalowa „czwórka”

Dnia 17 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. B.Krzywoustego w Sochaczewie odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla klas I-III o Puchar Wiosny.
W zawodach tych uczestniczyły wszystkie szkoły podstawowe z Sochaczewa. Nasza "Czwórka" pod opieką pań M. Pszczółkowskiej, D.Orlińskiej oraz T. Malesy zaprezentowała wysoki poziom zawodników.
Na poziomie klas - klasy I zdobyły I miejsce, klasy II uplasowały się na III pozycji,  a klasy III wywalczyły srebrny medal. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zdobyła II miejsce.
Tegoroczny turniej dzięki dobrej organizacji odbył się w atmosferze zabawy i zdrowej rywalizacji. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok.

zdj. D. Orlińska

D. Orlińska