Podróż przez Polskę… z tablicą multimedialną

27 lutego 2015r. odbyła się lekcja pokazowa dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych z sochaczewskich szkół. Lekcję z uczniami klasy 5 b-interakcyjnej prowadziła pani Sylwia Palasik, nauczycielka przyrody, we współpracy z Anną Zakrzewską (nauczyciel wspomagający). Zajęcie dotyczyło wykorzystania tablicy multimedialnej oraz materiałów multimedialnych w czasie lekcji i nosiło tytuł Podróż przez Polskę szlakami wybranych parków narodowych. Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli wydział w Płocku podziękowało pani Palasik za chęć podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją zawodową, a także doceniła możliwość poszerzenia świadomości nauczycieli i uczniów na temat bogactwa przyrody i krajobrazów naszego kraju.

SP i AZ

28.02.2015