Klasa 3e w roli dziennikarzy

W środę, 25 lutego 2015r. uczniowie klasy 3e przeprowadzili wywiad z Dyrektorem Szkoły – Panią Ewą Malinowską. Zanim to jednak nastąpiło, przygotowywali się do spotkania jak profesjonalni dziennikarze. Najpierw za pomocą „burzy mózgów” wymyślali pytania, które mogliby zadać zaproszonemu Gościowi. Potem ustalili ich rangę i kolejność. W czasie wywiadu, pytania Pani Dyrektor zadawali wszyscy uczniowie. A dotyczyły one zarówno pracy, jak też życia prywatnego. Dzieciaki rozmawiały z Panią Dyrektor o tym, jak wygląda Jej dzień pracy, jakie ma obowiązki, ale także o ulubionych książkach, zwierzakach i zabawach z dzieciństwa. Spotkanie zakończyło się zrobieniem pamiątkowego zdjęcia. I kto wie, być może po latach okaże się, że jest na nim jakiś wspaniały dziennikarz, lub doskonała dziennikarka, czego dzieciakom zdecydowanie życzę!

b. l.

26.02.2015