II miejsce w Finałach Międzypowiatowych w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt

19.02.2015 w Raszynie, Szkolny Związek Sportowy zorganizował Finały Międzypowiatowe Szkół Podstawowych w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt. Nasze reprezentantki od klasy 3 do 6, wystartowały w pełnym składzie i pływały na dystansie 25 m (klasy 3 - 4, jedna stylem dowolnym, druga grzbietowym). Na dystansie 50 m płynęły klasy 5 - 6 (również jedna stylem dowolnym, druga grzbietowym). Po startach indywidualnych, rozegrano wyścigi sztafet i suma wyników dawała wynik reprezentacji szkoły. W rywalizacji udział wzięły najlepsze szkoły - Mistrzowie Powiatów: Warszawa Zach., Pruszków, Żyrardów, Grodzisk i nasza szkoła jako Powiat Sochaczew. Nasze dziewczęta zajęły II MIEJSCE. Jest to OGROMNY SUKCES, gdyż pływacka reprezentacja naszej szkoły jeszcze nigdy w historii startów nie była na II Miejscu, (były miejsca III). Nasze "Pływaczki" uzyskały awans do MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, ponieważ dwa zespoły są uprawnione do takiego startu, czyli MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO. Z niecierpliwością będziemy czekać, gdzie i kiedy otrzymamy zaproszenie do rywalizacji w zawodach wojewódzkich. Za wyścigi indywidualne wiele z naszych reprezentantek nagrodzono  medalami za uzyskanie najlepszych wyników na dystansie w swojej kategorii wiekowej. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła ZUZANNA DOMAŃSKA - 4B, która jako jedyna stanęła na najwyższym miejscu podium. Była najlepsza na 25 m stylem grzbietowym (20,43) i otrzymała ZŁOTY MEDAL. Pozostałe popłynęły również doskonale, zdobywając medale indywidualne.

Skład zespołu dziewcząt:

Zwolińska Maja 3B - 25m st.dow.(22,99) - III Miejsce (brązowy medal)
Palasik Martyna 4C -(rocznik klasy 3) 25m st. grzbiet. (23,35) - II Miejsce (srebrny medal)
Postek Amelia 3B - zawodniczka rezerwowa
Pilaszek Julia 5E -(rocznik klasy 4) - 25m st.dow.(22,00)
Domańska Zuzann 4B - 25m st.grzbiet.(20,43) - I Miejsce (złoty medal)
Połeć Natalia 4F - zawodniczka rezerwowa
Tępczyk Patrycja 5A - 50m st.dow.(34,45) - II Miejsce (srebrny medal)
Wylot Anna 5A - 50m st.grzbiet.(44,32) - II Miejsce (srebrny medal)
Stodulska Julia 5C - zawodniczka rezerwowa
Januszewska Ewa 6B - 50m st.dow.(35,61) - II Miejsce (srebrny medal)
Buczyńska Natalia 6B - 50m st.grzbiet.(50,30) - II Miejsce (srebrny medal)